BIC J25 Standard Lighter
Art.nr. 10332 2360 A
BIC J25 Standard Lighter er en populær lighter i et praktisk lommeformat. Lighteren har barnesikring i henhold til standard SS-EN 13869. Beholderen er laget av slitesterk Delrin®-plast og inneholder ren isobutangass, noe som gir lighteren en jevn og stødig flamme. Sikkerhetshetslokk i stål med låsefunksjon. BIC J25 er tilgjengelig i en rekke farger som kan merkes med hvilket som helst reklametrykk.
Priser
| Antall | 300 | 600 | 1200 | 3000 | 5100 |
|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 16,85 | 14,80 | 13,85 | 13,35 | 13,35 |
Beregn pris
Antall (Minste antall 300 stk)
Merking
Produktfarge
Hvit
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Artikkelnummer | 10332 2360 A |
| Opprinnelsesland | Frankrike |
| Vekt | 15,68g |
| Lengde | 76mm |
| Bredde | 22mm |
| Høyde | 11mm |
| Emballasje | 50stk i kartong |
| Leveringstid | 10-15 virkedager etter godkjent korrektur |
| Øvrig informasjon | Produkttyp: #N/AStatistikkod: 9613100000 |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |


