Engineer 6-funksjons multiverktøy
Art.nr. 10408100
Kompakt skrutrekker med et stort og et lite Philips-hode, stor og liten sporskrue, vater og LED-lykt med av/på-knapp. Batteri inkludert.
0,19 kg
Priser
| Antall | 1 | 250 | 500 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 42,00 | 40,00 | 39,00 | 38,00 |
Beregn pris
Antall (Minste antall 1 stk)
Merking
Produktfarge
Solid svart
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Artikkelnummer | 10408100 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 4 |
| CO2-avtrykk | 0,19 kg |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Plast |
| Størrelse | 2,5 x 14 x 2 cm |
| Emballasje | 144stk |
| Bruttovekt | 7kg |
| Vekt | 6,65kg |
| Emballasje | 23x31x21cm |
| GTIN / EAN | 8713159050681 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | Nei |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 6795 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |


