Waterman Hémisphère kulepenn (blått blekk)
Art.nr. 10651102
En ren, enkel og tidløs serie. Hémisphère både meget praktisk og diskré glir ubemerket ned i lommen, vesken eller dagboken. Design som kombinerer naturlig, forførende eleganse med sann tiltrekningskraft. Leveres i Waterman gaveeske.
0,19 kg
Priser
| Antall | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 1139,00 | 1108,00 | 1085,00 | 1077,00 |
Beregn pris
Antall (Minste antall 1 stk)
Merking
Produktfarge
Solid svart
Total pris kr
Prisspesifikasjon
Waterman
Unike og eksklusive skriveredskaper som viser eierens klasse og karakter.
Se alle produkter fra Waterman
| Artikkelnummer | 10651102 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 15 |
| CO2-avtrykk | 0,19 kg |
| Opprinnelsesland | FRANKRIKE |
| Materiale | Messing |
| Diameter | 1cm |
| Størrelse | 13,6 x Ø 1 cm |
| Emballasje | 25stk |
| Bruttovekt | 6kg |
| Vekt | 5,7kg |
| Emballasje | 34x25x20cm |
| GTIN / EAN | 3501170920671 |
| GPSR-Informasjon | Newell Poland Services Sp. Z.o.o. Poznan 61-894 Poland www.waterman.com |
| Sertifikat | Nei |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 182 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |


