Malbick vinsett i 9 deler
Art.nr. 11314506
9-delers vinsett inkludert 1 korketrekker, 2 propper, 1 heller, 1 ring, 1 foliekutter, 1 termometer og 2 ekstra korketrekkere. Leveres i en gaveeske av bambus, høstet og produsert etter bærekraftige standarder.
6,31 kg
Priser
| Antall | 1 | 50 | 100 | 250 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 820,00 | 790,00 | 770,00 | 750,00 |
Beregn pris
Antall (Minste antall 1 stk)
Merking
Produktfarge
Naturhvit
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Artikkelnummer | 11314506 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 10 |
| CO2-avtrykk | 6,31 kg |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Rustfritt stål, Bambus tre |
| Størrelse | 28 x 7 x 25 cm |
| Emballasje | 6stk |
| Bruttovekt | 11kg |
| Vekt | 10kg |
| Emballasje | 27x31x49cm |
| GTIN / EAN | 8713159550624 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | Nei |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 530 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |


