SCX.design P22 5000 mAh ultraslank magnetisk mobillader
Art.nr. 2px18490
Slank 5000 mAh mobillader med MagSafe teknologi, laget av resirkulert aluminium og resirkulert plast. Hvis telefonen din ikke har MagSafe teknologi (fra iPhone 12), kan du bruke den medfølgende magnetringen. Leveres i en gaveeske av resirkulert papp.
4,87 kg
Priser
| Antall | 1 | 50 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 530,00 | 520,00 |
Beregn pris
Antall (Minste antall 1 stk)
Merking
Produktfarge
Solid svart
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Artikkelnummer | 2px18490 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 43 |
| CO2-avtrykk | 4,87 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Resirkulert aluminium, Resirkulert ABS plast |
| Størrelse | 10,4 x 0,9 x 6,7 cm |
| Emballasje | 25stk |
| Bruttovekt | 6kg |
| Vekt | 5,5kg |
| Emballasje | 53x22x15cm |
| GTIN / EAN | 8713159768302 |
| GPSR-Informasjon | SCX Design 44 rue de la Jonquière 75017 Paris (France) +33 1 86 95 99 88 contact@scx.design |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 0 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |


