Mobiltelefondeksel med gummiert overflate (iPhone) forskjellige modeller
Art.nr. TR1394-02
Mobiltelefondeksel til iPhone i PVC med gummiert overflate for en matt og myk følelse.
Oppgi ved bestilling hvilken telefonmodell du trenger deksel til
Priser
| Antall | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 |
|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 58,50 | 55,50 | 51,00 | 44,35 | 43,00 |
Beregn pris
Antall (Minste antall 100 stk)
Merking
Produktfarge
Hvid (02)
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Artikkelnummer | TR1394-02 |
| Materiale | PVC |
| Høyde | 10 mm |
| Bredde | 61 mm |
| Lengde | 126 mm |
| Størrelse | 61 mmx10 mmx126 mm |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Leveringstid | Ca 3 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |


