SCX.design W28 3-i-1 trådløs ladebase med telefonstativ
Art.nr. 2px13590
3-i-1 sammenleggbar trådløs base laget av resirkulert plast, som også fungerer som et telefonstativ. Basen kan lade 3 forskjellige enheter samtidig: smarttelefon (15 W), ørepropper (5 W) og smartklokke (2 W). Pakket i en gaveeske av resirkulert papir (19 x 17,5 x 2,3 cm) med magnetisk lukking. Inkluderer 3-års garanti.
4,92 kg
Priser
| Antall | 1 | 25 | 100 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 590,00 | 580,00 | 570,00 |
Beregn pris
Antall (Minste antall 1 stk)
Merking
Produktfarge
Solid svart
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Artikkelnummer | 2px13590 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 33 |
| CO2-avtrykk | 4,92 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Resirkulert ABS plast |
| Størrelse | 19 x 23 x 17,5 cm |
| Emballasje | 25stk |
| Bruttovekt | 9kg |
| Vekt | 8,55kg |
| Emballasje | 43x21x27cm |
| GTIN / EAN | 8713159768296 |
| GPSR-Informasjon | SCX Design 44 rue de la Jonquière 75017 Paris (France) +33 1 86 95 99 88 contact@scx.design |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 0 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |


