SCX.design C59 100 W magnetisk silikon ladekabel
Art.nr. 2px21590
Ultrarask 100 W magnetisk ladekabel som driver smarttelefoner, nettbrett og bærbare datamaskiner. Den 1 meter lange flatkabelen har Type-C og Lightning kontakter, ledninger laget av resirkulert silikon og slitesterke endehetter av sinklegering. Dobbel USB-A og USB-C inngang gjør kabelen 100 % kompatibel med de nyeste datamodellene. Fullt kompatibel med Apple CarPlay og Android Auto. Tilpasning er tilgjengelig via lasergravering på endehetten av sink. Kommer med en resirkulerbar TPU pose med en resirkulert papirinnsats.
4,83 kg
Priser
| Antall | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 380,00 | 370,00 | 360,00 | 320,00 |
Beregn pris
Antall (Minste antall 1 stk)
Merking
Produktfarge
Solid svart
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Artikkelnummer | 2px21590 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 29 |
| CO2-avtrykk | 4,83 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Silikonplast |
| Størrelse | 100 x 0,86 x 1,45 cm |
| Emballasje | 100stk |
| Bruttovekt | 10kg |
| Vekt | 9,5kg |
| Emballasje | 56x38x24cm |
| GTIN / EAN | 8713159768340 |
| GPSR-Informasjon | SCX Design 44 rue de la Jonquière 75017 Paris (France) +33 1 86 95 99 88 contact@scx.design |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 0 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |


