SCX.design C33 60 W Type-C ladekabel med dobbel lysende logo
Art.nr. 2px21390
Denne 1 meter lange ladekabelen på 60 W har en stilig gummi- og metallfinish. Den er utstyrt med ledninger laget av resirkulerte plastflasker og doble lysende logoer, hver kan tilpasses og eventuelt være annerledes. Den er utstyrt med tre kontakter (2 × Type-C og 1 × Lightning), og kan lade to eller tre enheter samtidig. Den doble USB-A og USB-C inngangen sikrer full kompatibilitet med de nyeste datamaskinene, inkludert USB-C modeller. Kabelen har dobbeltsidig tilpasning og leveres pakket i et resirkulerbart TPU hylster med en bakside av resirkulert papir.
4,64 kg
Priser
| Antall | 1 | 50 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 280,00 | 270,00 |
Beregn pris
Antall (Minste antall 1 stk)
Merking
Produktfarge
Melert svart
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Artikkelnummer | 2px21390 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 33 |
| CO2-avtrykk | 4,64 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Resirkulert PET plast |
| Størrelse | 100 x 1,2 x 2,6 cm |
| Emballasje | 200stk |
| Bruttovekt | 10,5kg |
| Vekt | 9,8kg |
| Emballasje | 50x30x3cm |
| GTIN / EAN | 8713159768326 |
| GPSR-Informasjon | SCX Design 44 rue de la Jonquière 75017 Paris (France) +33 1 86 95 99 88 contact@scx.design |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 0 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |


