SCX.design C32 60W ladekabel med lysende logo og av/på knapp
Art.nr. 2px21290
Denne 1 meter lange superhurtigladekabelen på 60 W er utstyrt med lysende logo og av/påknapp for å slå av lyset for mer komfortabel bruk om natten, noe som gjør den ideell for soverom eller biler. Den er laget for dataoverføring med Apple CarPlay og Android Auto. Den er utstyrt med Type-C og Lightning utganger, sammen med doble USB-A og USB-C innganger for universell kompatibilitet, inkludert de nyeste MacBook modellene. Kabelen er laget av resirkulert ABS/PET plast og aluminium. Den har myk gummi i den ene enden og satengbehandlet resirkulert plast i den andre. Pakket i en resirkulerbar TPU pose med bakside av resirkulert papp.
4,67 kg
Priser
| Antall | 1 | 50 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 280,00 | 270,00 |
Beregn pris
Antall (Minste antall 1 stk)
Merking
Produktfarge
Solid svart
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Artikkelnummer | 2px21290 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 33 |
| CO2-avtrykk | 4,67 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Resirkulert PET plast, Resirkulert ABS plast, Aluminium |
| Størrelse | 100 x 1,1 x 3 cm |
| Emballasje | 200stk |
| Bruttovekt | 14kg |
| Vekt | 13kg |
| Emballasje | 43x37x32cm |
| GTIN / EAN | 8713159768319 |
| GPSR-Informasjon | SCX Design 44 rue de la Jonquière 75017 Paris (France) +33 1 86 95 99 88 contact@scx.design |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 0 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |


